Навчальна програма

Підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів
категорій « А , А1», « В » , « С , С1, Д , Д1 », приватної автошколи «МАГ»

Типова навчальна програма складається з п’яти розділів і визначає кількість навчальних годин, відведених для вивчення кожного розділу під час підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, з урахуванням категорій транспортних засобів.

Найменування розділу

Кількість навчальних годин

підготовка

перепідготовка

А , А1

В

С , С1 , D , D1

1.

Будова і технічне обслуговування транспортних засобів

4

8

 

10

2.

Правила дорожнього руху

70

70

 

30

3.

Основи керування транспортним засобом і вимоги безпеки дорожнього руху

12

12

 

14

4.

Етика водія транспортного засобу

10

10

 

6

5.

Практичне керування транспортним засобом

20

40

 

30

 

_________
Усього


116


140

 


90

 

На основі цієї Програми та типових тематичних планів заклад, що здійснює підготовку та перепідготовку водіїв транспортних засобів (далі — заклад), розробляє робочі програми і плани, які затверджуються управліннями (відділами) Державтоінспекції за місцезнаходженням закладу.

У разі необхідності заклад може змінювати загальну кількість навчальних годин, відведених для вивчення першого — четвертого розділів, але не більш як на 20 відсотків. 

Тривалість заняття з теоретичної підготовки і практичного керування транспортним засобом (без урахування зміни слухачів, підбиття підсумків заняття і заповнення документів) становить 45 хвилин.

Заняття з практичного керування транспортним засобом проводяться індивідуально на майданчику для навчання з початкового керування та погодженому в установленому порядку маршруті.

Перші вісім занять з практичного керування транспортним засобом проводяться на учбовому транспортному засобі не більш як два заняття щодня, а наступні — не більш як чотири заняття.

Під час проведення занять з практичного керування транспортним засобом можуть використовуватися тренажери, але не більш як протягом одного заняття щодня.

Заняття з практичного керування транспортним засобом проводяться закладом, зокрема з урахуванням безпечних умов дорожнього руху і протяжності маршруту.

Після завершення підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів для визначення рівня набутих ними знань, умінь і навичок та якості підготовки в закладі складаються заліки та іспити з теоретичної і практичної підготовки не менш як протягом трьох годин, які оцінюються за п’ятибальною шкалою. 

car interiorLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...